+90 542 422 71 63
info@tanernurlu.av.tr

Avukat Taner Nurlu Hukuk Bürosu, İzmir

Arabulucu Avukat Taner Nurlu

1979 yılında  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Avukatlık ruhsatını İzmir Barosu'ndan 1981 yılında almış, staj, savcı yardımcılığı ve askerlik süreçlerinden sonra İzmir'de 1984 yılından beri, 25. Yıl Onur Plaketi ödülü ile avukatlık mesleğini başarıyla yapmaktadır.Avukatlığın yanısıra aynı zamanda Nisan/2018 tarihinden itibaren Arabuluculuk Siciline kayıtlı Arabulucu olarak da hizmet vermeye başlamıştır

 

izmirde avukat, hukuk bürosu

 

Avukat Taner Nurlu Arabuluculuk ve Hukuk Bürosu

1984 yılından beri 30 yılı aşkın mesleki tecrübe olsa da bununla yetinilmeyip avukatlık mesleğindeki bilimsel ve teknolojik gelişmeler günü gününe takip edilerek adapte olunmaktadır.Sistemimizde mevzuat-içtihat ve icra takip programları mevcut olup, teknolojik gelişmelerden yararlanılmaktadır.

 İzmir'de Medeni Hukuk-Borçlar Hukuku ;Aile Hukuku, Boşanma davaları, Miras davaları, Gayrimenkul davaları, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, maddi-manevi tazminat davaları, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku,Kira Hukuku,Tüketici Hukuku,Trafik Hukuku,Çocuk Hukuku,Kat Mülkiyeti Hukuku alanlarında başarıyla sonuçlanmış binlerce davanın getirdiği tecrübe ve müvekillerinin beklentilerine ulaşması için özenli takip gerçekleştiren, sizin de davalarınızda vekaletinizi güvenle emanet edeceğiniz hukuk bürosudur.

Büromuza gelen yeni bir dava ile ilgili önbilgi alınır,dava konusunda bilgilendirme yapılır,anlaşma yapıldığı takdirde vekaletname alınır ve dava açılır.

Davanın açılışından itibaren bütün aşamalarında müvekkil bilgilendirilir.Davalarda hukuk çerçevesinde müvekkilin azami kazancı ve menfaati gözetilir ve korunur.

Talep eden müvekkilere web sitemiz üzerinden kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı sunulmaktadır.Aynı şekilde icra takip borçluları da web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilmektedirler.

Aynı zamanda alacak ve tazminat hakları konularında Arabuluculuk hizmeti de resmi Arabulucu sıfatıyla sunulmaktadır.

İletişimi cep telefonu veya e-mail vasıtasıyla iletişim formunu kullanarak sağlayabilirsiniz.